O AUTORZE


Cześć!
Tu Kasia Kwiecień. 


Zawodowo zajmuję się wizerunkiem i brandingiem w branży mody. Odpowiadam za strategie i komunikację. Chociaż sercem jestem vintage, mnóstwo czasu spędzam w realiach digital. Jeśli widzisz mnie wpatrującą się w ekran telefonu - pewnie tworzę copywriting dla agencji reklamowych lub piszę artykuł dla mediów.


Więcej o mojej zawodowej i naukowej ścieżce znajdziesz na moim profilu na Linkedin.

W poszukiwaniu treści (i kontaktu do różnych osób) podążam do najdalszych wyników Google, tam gdzie nikt nie dotarł - nawet na 10, 15 czy 20 stronę.

Pierniki i zakupy ładnych rzeczy to moje grzeszne przyjemności - nie mogę sobie ich odmówić. Tak, to ten typ osobowości, który kupuje spinacze w kształcie aparatu fotograficznego, taśmę klejącą nawiniętą na różowego flaminga, torebkę cytrynę i kilogramy porcelany wyszukiwanej na targach staroci, aukcjach internetowych i w dizajnerskich sklepach.


Niegrzeszne nałogi to książki i czasopisma. Przyjmuję je stosami i terabajtami, szczególnie jeśli dotyczą mody, sztuki i branży kreatywnej, a pochłaniam godzinami w podróżach komunikacją miejską i pociągami.


W wolnych chwilach pracuję (tak) i spotykam się towarzysko ze znajomymi we wrocławskich kawiarniach, bistrach i restauracjach. Chętnie dzielę się nimi na Instagramie i swojej kulinarnej mapie Wrocławia


Przed trzydziestką planuję nauczyć się grać na perkusji.


 
Copyright © Fashion Branding - bringing meaning to fashion. Designed by OddThemes