WFM - moda bliżej nas


Już 7-8 czerwca odbędzie się kolejna edycja Wrocław Fashion Meeting. O poprzednich pisałam Wam: tu, tu, tu i tu. Od 2012 roku wydarzenie to rozrasta się co raz bardziej, uczestniczy w nim mnóstwo ludzi nie tylko z Wrocławia, czy Dolnego Śląska, ale i z całej Polski. W tej edycji podobno możemy spodziewać się też twórców z Niemiec czy dość pokaźnej strefy kids. Wrocław jako miasto, które szczyci się hasłem "the meeting place" otwiera sobie furtkę do sukcesu nie tylko wizerunkowego, ale i co z tym się wiąże - finansowego. Pytanie tylko czy wykorzystuje ten potencjał i całą masę pozytywnych skojarzeń z jakimi od lat ludzie go czują (to chyba dobre słowo - czuć)? I tak, i nie. Tak samo jest z wydarzeniami. Można te przemyślenia odnieść do każdego organizowanego na dużą skalę eventu. Na szczęście z ludźmi na poziomie i otwartymi zawsze można znaleźć przestrzeń do dyskusji.
Oprócz Wrocław Fashion Meeting, w nadchodzącym tygodniu możemy też we Wrocławiu skorzystać z dobrodziejstw Europy na Widelcu czy wziąć udział w II edycji Otwartej Pracowni Kultury Baskijskiej BASK w ramach, której odbędzie się m.in. warsztat  „Moda, innowacja i Paco Rabanne”. Niestety ja w tym czasie mam jeszcze zajęcia na uczelni, więc będę musiała sobie to bardzo dokładnie zaplanować. 


Co do WFM tym roku chcę szczególnie zobaczyć upatrzone wcześniej Basic Station, a także zaintrygowały mnie Mamu Bags i Obrazy do Noszenia. Mam przeczucie, że będzie w czym wybierać. Obym się nie zawiodła!

A dla Was przygotowałam konkurs - do wygrania jedno dwudniowe zaproszenie dla dwóch osób na to wydarzenie. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie czyją kolekcję lub pokaz chciałabyś / chciałbyś zobaczyć najbardziej i dlaczego? Krótką odpowiedź wraz ze swoim adresem mailowym proszę umieścić w komentarzu bądź przysłać na mój adres kwiecien.kat@gmail.com. Zgłoszenia przyjmuję do niedzieli, do godziny 22.00. A już w poniedziałek rano ogłoszę zwycięzcę - najciekawszy według mnie komentarz. 

Swojego szczęścia możecie też spróbować w konkursie u Kokijaże :)


Udanego weekendu!

Podziel się:

3 komentarze :

 1. Nie wiem jeszcze, czy w tym roku dam radę być na WFM. Jeśli mi się uda, to na pewno chciałabym zobaczyć ubrania firmy Basic Station, bo uważam, że jest to jedna z najlepszych w tej chwili nowych, polskich firm. Szyje proste, klasyczne ubrania, które pasują zarówno na dojrzałe, jak i młode kobiety, o bardzo ciekawych i nowoczesnych fasonach. Trudno się temu dziwić, bo nie wiem, czy wiesz, że prowadzi je matka z córką. Ciekawią mnie również nowe produkty firmy Ton Sac, która sprzedaje bardzo oryginalne torby i walizki. Serdecznie pozdrawiam
  balakier-style.p.
  balakier-style@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Obecność obowiązkowa dla wszystkich zakręconych na punkcie mody ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. kochana wspaniale!!

  pozdrawiam,
  Ola

  OdpowiedzUsuń

Dzięki za komentarze!
W razie pytań pisz: contact@fashionbranding.pl

 
Copyright © Fashion Branding - bringing meaning to fashion. Designed by OddThemes