Kobiety w Sejmie cz.2

Kolejny odcinek cyklu :)

Najpierw poseł Anita Błochowiak, która przeszła bardzo pozytywną przemianę!
Zmiana fryzury potrafi zdziałać prawdziwe cuda! Ze stylem poseł też nie jest najgorzej, co nie znaczy że nie mogło by być lepiej.

Podstawa - czarna spódnica, do tej zwężanej można założyć dłuższą koszulę czy bluzkę i czuć się swobodnie, ale nadal kobieco, nawet po ciąży, do tego prosty żakiet i strój gotowy!


Alternatywą dla czarnej klasycznej spódnicy jest ta w kształcie trapezu w drobne paski, które mimo że są poprzeczne, a nie pionowe to nie pogrubiają (zakładki także wysmuklają sylwetkę)!


Do obu wyżej zaprezentowanych spódnic pasuje jasna bluzka z dekoltem w serek oraz kokardą w talii.

Czasem w ramach wyjątku do prostej koszuli i spódnicy czy spodni warto założyć kardigan w żywszym kolorze.Dodatkowy atut - zaszewki i kieszenie po bokach wysmukla sylwetkę!


 I propozycje ciekawych bluzek dla nadania nowego wyrazu czarnej spódnicy:

Poseł Marzena Wróbel niestety nie prezentuje się najlepiej.
Można odnieść wrażenie, że ma w szafie te same rzeczy tylko w różnych kolorach i nie są one dobrze skrojone.Na ostatnim zdjęciu sukienka dobrana jest fatalnie. Taki sposób noszenia czerni ani nie wyszczupla, ani nie dodaje szyku. Powinna także zrezygnować z krótkich naszyjników tuż przy szyi na rzecz prostych, ale długich wisiorów. Moje pomysły na ubiór dla poseł:

Żakiet w jasnym kolorze, zapinany na jeden guzik (dzięki niemu pojawi się wcięcie w tali) plus wydłużony dekolt!


Przy takiej figurze wzory nie są 'zakazane', muszą być jednak drobne i w stonowanych kolorach - pasek w spódnicy i w żakiecie tworzy wcięcie w talii. Długość spódnicy do kolan sprawia, że nogi wyglądają na dłuższe i zgrabniejsze.


Żeby jednak nie było tak smutno, do klasycznej prostej szarej lub czarnej spódnicy poseł Wróbel świetnie pasowała by bluzka w musztardowym kolorze - jej krój podobnie jak żakietu wyżej sprawia wrażenie dłuższej szyi, a dzięki kokardzie i guziczkom figura 'jabłko' nie jest już taka okrągła.


Na koniec przykład czarnej garsonki, która wysmukliłaby sylwetkę poseł. Dzięki temu że żakiet nie kończy się na linii bioder, lecz wyżej dodatkowo ich nie pogrubia, a wręcz działa 'wydłużająco' dla nóg. 


W kolejnych częściach cyklu pojawią się też inne znane kobiety ze świata polityki :)

Podziel się:

Prześlij komentarz

Dzięki za komentarze!
W razie pytań pisz: contact@fashionbranding.pl

 
Copyright © Fashion Branding - bringing meaning to fashion. Designed by OddThemes